Informatica - Cadre didactice titulare ale Universității Spiru Haret

Numele

Email Contact
Prof. univ. dr. Gheorghe Duda g.duda.mi[at]spiruharet.ro Str. Ion Ghica, nr. 13, 021-314.00.75/302
Prof. univ. dr. Grigore Albeanu decanat_misn[at]spiruharet.ro Str. Fabricii, nr. 46G, camera B37
Prof. univ. dr. Elena Sabau ushefs_sabau.elena[at]spiruharet.ro Str. Berceni, nr. 24
Conf. univ. dr. Rodica Ioan r.ioan.mi[at]spiruharet.ro Str. Fabricii, nr. 46G, camera B39
Conf. univ. dr. Nicoleta Iacob n.iacob.mi[at]spiruharet.ro Str. Fabricii, nr. 46G, camera B35
Conf. univ. dr. Toma Petrescu ushefs_petrescu.toma[at]spiruharet.ro Str. Berceni, nr. 24
Lect. univ. dr. Dan Dumitru d.dumitru.mi[at]spiruharet.ro Str. Fabricii, nr. 46G, camera B36
Lect. univ. dr. Dana Vilcu d.vilcu.mi[at]spiruharet.ro Str. Fabricii, nr. 46G, camera B35
Lect. univ. dr. Luminita Defta l.defta.mi[at]spiruharet.ro Str. Fabricii, nr. 46G, camera B38
Lect. univ. dr. Vlad Copil  v.copil.mi[at]spiruharet.ro Str. Fabricii, nr. 46G, camera B39
Lect. univ. dr. Alexandru Sterian a.sterian.mi[at]spiruharet.ro Str. Fabricii, nr. 46G, camera B38
Lect. univ. dr. Nicolaie Popescu-Bodorin nb.popescu.mi[at]spiruharet.ro Str. Fabricii, nr. 46G, camera B38
Lect. univ. dr. Benedictos Iorga ben.iorga.mi[at]spiruharet.ro Str. Fabricii, nr. 46G, camera B36
Lect. univ. dr. Cristian Stefan LC.stefan.mi[at]spiruharet.ro Str. Fabricii, nr. 46G, camera B36
Lect. univ. dr. Paula Ivan ushefs_ivan.paula[at]spiruharet.ro Str. Berceni, nr. 24
Lect. univ. dr. Andrei Niculescu ls.andrei.niculescu[at]spiruharet.ro Str. Fabricii, nr. 46G, camera B38
Asist. univ. dr. Mihaela Poienariu m.poienariu.mi[at]spiruharet.ro Str. Fabricii, nr. 46G, camera B36
Asist. univ. dr. Cristian Ristea Această adresă de email este protejată contra spambots. Trebuie să activați JavaScript pentru a o vedea. Str. Berceni, nr. 24

 

Geografie - Departamentul de Informatica si Geografie

Numele Email Contact
Conf. univ. dr. Cruceru Nicolae n.cruceru.geo[at]spiruharet.ro Str. Ion Ghica; 021-314.00.75/int. 212
Conf. univ. dr. Guran Liliana l.guran.geo[at]spiruharet.ro Str. Ion Ghica; 021-314.00.75/int. 212
Lector univ. dr. Gherasim Cezar c.gherasim.geo[at]spiruharet.ro Str. Ion Ghica; 021-314.00.75/int. 212
Colaboratori:    
Conf. univ. dr. Marin Cornelia
c.marin.geo[at]spiruharet.ro Str. Ion Ghica; 021-314.00.75/int. 212
Lector univ. dr. Andrei Mădălina
 m.andrei.geo[at]spiruharet.ro Str. Ion Ghica; 021-314.00.75/int. 212

 

Informatica - Cadre didactice asociate

Numele Email Telefon
Prof. univ. dr. Georgescu Horia g_horia[at]fmi.unibuc.ro UB/int. 144
Prof. univ. dr. Tomescu Ioan ioan[at]fmi.unibuc.ro AR/int. 124
Lector univ. dr. Serban Raul raul[at]acadonline.eu UH/int.  144
Lect. univ. dr. Stancu Ramona    
Lector univ. dr. Cherciu Mihail mche[at]fmi.unibuc.ro UB/int. 124
Lect. univ. dr. Alexandru Averian  aaverian[at]gmail.com  YONAN/int. 144
     

Geografie - Cadre didactice asociate

Numele Email Telefon
Prof. dr. doc. HC Posea Grigore   Geomorfologie

 

Programul consultatiilor pentru fiecare cadru didactic este afisat in cadrul orarului/ anunturilor de la programul de studii la care acesta preda.