Informatica si Tehnologia Informatiei - Departamentul de Informatica si Geografie

Numele

Email Contact
Prof. univ. dr. Gheorghe Duda g.duda.mi[at]spiruharet.ro Str. Ion Ghica; 021-314.00.75/302
Prof. univ. dr. Grigore Albeanu decanat_misn[at]spiruharet.ro Str. Fabricii; camera B37
Prof. univ. dr. Laurentiu Modan l.modan.mi[at]spiruharet.ro Str. Fabricii; camera B38
Conf. univ. dr. Rodica Ioan r.ioan.mi[at]spiruharet.ro Str. Fabricii; camera B39
Conf. univ. dr. Nicoleta Iacob n.iacob.mi[at]spiruharet.ro Str. Fabricii; camera B35
Lector univ. dr. Dan Dumitru d.dumitru.mi[at]spiruharet.ro Str. Fabricii; camera B38
Lector univ. dr. Dana Vilcu d.vilcu.mi[at]spiruharet.ro Str. Fabricii; camera B35
Lector univ. dr. Vlad Copil v.copil.mi[at]spiruharet.ro Str. Fabricii; camera B39
Lect. univ. dr. Alexandru Sterian a.sterian.mi[at]spiruharet.ro Str. Fabricii; camera B38
Lect. univ. dr. Nicolaie Popescu Bodorin   Str. Fabricii; camera B35
Lect. univ. dr. Luminita Defta    
Asistent univ. dr. Poienariu Mihaela m.poienariu.mi[at]spiruharet.ro Str. Fabricii; camera B38

 

Geografie - Departamentul de Informatica si Geografie

 

Numele Email Contact
Conf. univ. dr. Cruceru Nicolae n.cruceru.geo[at]spiruharet.ro Str. Ion Ghica; 021-314.00.75/int. 176
Conf. univ. dr. Guran Liliana l.guran.geo[at]spiruharet.ro Str. Ion Ghica; 021-314.00.75/int. 176
Conf. univ. dr. Marin Cornelia c.marin.geo[at]spiruharet.ro Str. Ion Ghica; 021-314.00.75/int. 176
Lector univ. dr. Andrei Mădălina m.andrei.geo[at]spiruharet.ro Str. Ion Ghica; 021-314.00.75/int. 176
Lector univ. dr. Dumitraşcu Costin c.dumitrascu.geo[at]spiruharet.ro Str. Ion Ghica; 021-314.00.75/int. 176
Lector univ. dr. Gherasim Cezar c.gherasim.geo[at]spiruharet.ro Str. Ion Ghica; 021-314.00.75/int. 176
Lector univ. dr. Teodorescu Marinela e.dragomir.geo[at]spiruharet.ro Str. Ion Ghica; 021-314.00.75/int. 176

 

Informatica si Tehnologia Informatiei - cadre didactice asociate

 

Numele Email Telefon
Prof. univ.dr. Gherasim Zenovic ushmi[at]spiruharet.ro USH/int. 121
Prof. univ. dr. Gadianu Sorin Mircea ushmi[at]spiruharet.ro USH/int. 121
Prof. univ. dr. Iacobescu Fanel ushmi[at]spiruharet.ro USH/int. 121
Prof univ. dr. Andronie Maria ushmi[at]spiruharet.ro USH/int. 121
Conf univ. dr. Goran Laura ushmi[at]spiruharet.ro USH/int. 121
Prof. univ. dr. Sabau Elena ushmi[at]spiruharet.ro USH/int. 121
Conf. univ. dr. Cojocaru Marilena ushmi[at]spiruharet.ro USH/int. 121
Conf. univ. dr. Zorzoliu Raluca ushmi[at]spiruharet.ro USH/int. 121
Prof. univ. dr. Ceban Tamara ushmi[at]spiruharet.ro USH/int. 121
Conf. univ. dr. Andronie Mihai ushmi[at]spiruharet.ro USH/int. 121
Conf. univ. dr. Chiru Claudiu ushmi[at]spiruharet.ro USH/int. 121
Lector univ. dr. Dragusin Denisa ushmi[at]spiruharet.ro USH/int. 121
Lector univ. dr. Dinca Sorin ushmi[at]spiruharet.ro USH/int. 121
Asistent univ. dr. Dumitru Raluca Ana-Maria ushmi[at]spiruharet.ro USH/int. 121
Prof. univ. dr. Tomescu Ioan ushmi[at]spiruharet.ro AR/int. 121
Prof. univ. dr. Florin Popentiu-Vladicescu ushmi[at]spiruharet.ro AOSR/int. 121
Prof. univ. dr. Georgescu Horia ushmi[at]spiruharet.ro UB/int. 121
Conf. univ. dr. Posdarascu Eugenie ushmi[at]spiruharet.ro UH/int. 121
Conf. univ. dr. Beteringhe Adrian ushmi[at]spiruharet.ro UH/int. 121
Lector univ. dr. Cherciu Mihail ushmi[at]spiruharet.ro UB/int. 121
Lector univ. dr. Niculescu Rodica ushmi[at]spiruharet.ro USH/int. 121
Lector univ. dr. Serbanescu Liviu ushmi[at]spiruharet.ro UH/int. 121
Lector univ. dr. Serban Raul ushmi[at]spiruharet.ro UH/int. 121
     
     

 

Geografie - Cadre didactice asociate

Numele Email Telefon
Prof. dr. doc. HC Posea Grigore   Geomorfologie

 

Programul consultatiilor pentru fiecare cadru didactic este afisat in cadrul orarului/ anunturilor de la programul de studii la care acesta preda.