Tipărire

Informatica - Cadre didactice titulare ale Universității Spiru Haret

Numele

Email Contact
Prof. univ. dr. Gheorghe Duda g.duda.mi[at]spiruharet.ro Str. Ion Ghica, nr. 13, 021-314.00.75/302
Prof. univ. dr. Grigore Albeanu decanat_misn[at]spiruharet.ro Str. Fabricii, nr. 46G, camera B37
Prof. univ. dr. Elena Sabau ushefs_sabau.elena[at]spiruharet.ro Str. Berceni, nr. 24
Conf. univ. dr. Rodica Ioan r.ioan.mi[at]spiruharet.ro Str. Fabricii, nr. 46G, camera B39
Conf. univ. dr. Nicoleta Iacob n.iacob.mi[at]spiruharet.ro Str. Fabricii, nr. 46G, camera B35
Conf. univ. dr. Toma Petrescu ushefs_petrescu.toma[at]spiruharet.ro Str. Berceni, nr. 24
Conf. univ. dr. Dan Dumitru d.dumitru.mi[at]spiruharet.ro Str. Fabricii, nr. 46G, camera B36
Conf.univ.dr. Eugen Zaharescu e.zaharescu.mi[at]spiruharet.ro Str. Fabricii, nr. 46G, camera B36
Conf.univ.dr. Marius Mihailescu m.mihailescu.mi[at]spiruharet.ro Str. Fabricii, nr. 46G, camera B36
Lect. univ. dr. Luminita Defta l.defta.mi[at]spiruharet.ro Str. Fabricii, nr. 46G, camera B35
Lect. univ. dr. Stancu Ana-Maria Ramona  amr.stancu.mi[at]spiruharet.ro  Str. Fabricii, nr. 46G, camera B36
Lect. univ. dr. Nicolaie Popescu-Bodorin nb.popescu.mi[at]spiruharet.ro Str. Fabricii, nr. 46G, camera B38
Lect. univ. dr. Benedictos Iorga ben.iorga.mi[at]spiruharet.ro Str. Fabricii, nr. 46G, camera B35
Lect. univ. dr. Cristian Stefan LC.stefan.mi[at]spiruharet.ro Str. Fabricii, nr. 46G, camera B35
Lect.univ.dr. Alexandru Averian a.averian.mi[at]spiruharet.ro Str. Fabricii, nr. 46G, camera B35
Lect. univ. dr. Paula Ivan ushefs_ivan.paula[at]spiruharet.ro Str. Berceni, nr. 24
Lect.univ. dr. Mihaela Poienariu m.poienariu.mi[at]spiruharet.ro Str. Fabricii, nr. 46G, camera B36
Asist. univ. dr. Cristian Ristea cristiristea16[at]gmail.com Str. Berceni, nr. 24

 

Informatica - Cadre didactice asociate

Numele Email Contact
Prof. univ. dr. Georgescu Horia h.georgescu.mi[at]spiruharet.ro Prof. emerit. Univ. Bucuresti
Prof.univ.dr.ing. Florin Popentiu-Vladicescu fl.popentiu.mi[at]spiruharet.ro A.O.S. R.
Prof. univ. dr. Tomescu Ioan i.tomescu.mi[at]spiruharet.ro Academia Română
Conf. univ. dr. Posdarascu Eugenie
e.posdarascu.mi[at]spiruharet.ro Universitatea Hyperion
Conf. univ.dr. Cristian Kevorchian c.kevorchian.mi[at]spiruharet.ro Consiliul legislativ
Lector univ. dr. Cherciu Mihail m.cherciu.mi[at]spiruharet.ro Universitatea București
inf.drd. Moloiu Alexandra  ast.moloiu.mi[at]spiruharet.ro

TypingDNA

Msc.Inf. Razvan Vlagioiu  r.vlagioiu.mi[at]spiruharet.ro USAMV
     

 

Programul consultatiilor pentru fiecare cadru didactic este afisat in cadrul orarului/ anunturilor de la programul de studii la care acesta preda.